| От | 2008 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4580 мм |
| Широчина | 1740 мм |
| Височина | 1475 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1495 мм |
| Задна Следа | 1500 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2457 см3 |
| Мощност | 265 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 343 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 99.5 мм |
| Ход На Буталото | 79 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Многолостово с щанги |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 209 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6 сек |
| Градски Разход На Гориво | 14.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1395 кг. |
| Размер На Гуми | 225/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.