| От | 2007 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4415 мм |
| Широчина | 1740 мм |
| Височина | 1475 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1495 мм |
| Задна Следа | 1500 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2457 см3 |
| Мощност | 300 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 407 н.м./4400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 99.5 мм |
| Ход На Буталото | 79 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Задно Окачване | Многолостово с щанги |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Градски Разход На Гориво | 13.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1395 кг. |
| Размер На Гуми | 245/40 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.