| От | 2005 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4465 мм |
| Широчина | 1740 мм |
| Височина | 1440 мм |
| Междуосие | 2525 мм |
| Предна Следа | 1485 мм |
| Задна Следа | 1475 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 401 |
| Работен Обем | 1994 см3 |
| Мощност | 160 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 186 н.м. |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Задно Окачване | Многолостово с щанги |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 191 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1310 кг. |
| Размер На Гуми | 205/50R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.