| От | 1994 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4350 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1440 мм |
| Междуосие | 2520 мм |
| Предна Следа | 1470 мм |
| Задна Следа | 1465 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 356 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1493 см3 |
| Мощност | 97 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 129 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85 мм |
| Ход На Буталото | 65.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Многолостово с щанги |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1070 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1600 кг. |
| Размер На Гуми | 165/80 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.