| От | 2002 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4405 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1485 мм |
| Междуосие | 2525 мм |
| Предна Следа | 1465 мм |
| Задна Следа | 1455 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1266 л |
| Минимален Обем На Багажника | 356 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1994 см3 |
| Мощност | 265 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 343 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 75 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 238 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.5 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 16.7 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.5 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 12.1 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1430 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1860 кг |
| Размер На Гуми | 215/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.