| От | 2008 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4580 мм |
| Широчина | 1740 мм |
| Височина | 1475 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1505 мм |
| Задна Следа | 1510 мм |
| Пътен Просвет | 155 ММ |
| Минимален Обем На Багажника | 401 литра |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1498 см3 |
| Мощност | 107 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 142 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 77.7 мм |
| Ход На Буталото | 79 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно тип McPherson със стабилизатор |
| Задно Окачване | Няколко носача и щанги |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 9.6 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.3 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.5 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1310 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1750 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.