| От | 2005 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4465 мм |
| Широчина | 1740 мм |
| Височина | 1440 мм |
| Междуосие | 2525 мм |
| Предна Следа | 1485 мм |
| Задна Следа | 1475 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 401 литра |
| Минимален Обем На Багажника | 401 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1498 см3 |
| Мощност | 105 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 142 н.м./3200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно тип McPherson със стабилизатор |
| Задно Окачване | Многолостово независимо окачване |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| Максимална Скорост | 174 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.4 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 10.4 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.4 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.9 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1355 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1700 кг |
| Размер На Гуми | 185/70R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.