| От | 2000 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4350 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1415 мм |
| Междуосие | 2520 мм |
| Предна Следа | 1460 мм |
| Задна Следа | 1455 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 353 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1597 см3 |
| Мощност | 95 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 143 н.м./3600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87.9 мм |
| Ход На Буталото | 65.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Aмортисьорна стойка |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 171 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.9 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 10.9 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.8 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 л |
| Маса (без товар) | 1115 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1680 кг |
| Размер На Гуми | 175/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.