| От | 1998 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4350 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1420 мм |
| Междуосие | 2520 мм |
| Предна Следа | 1460 мм |
| Задна Следа | 1450 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 356 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1597 см3 |
| Мощност | 95 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 143 н.м./3600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87.9 мм |
| Ход На Буталото | 65.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Многолостово с щанги |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.3 сек |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1040 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1580 кг. |
| Размер На Гуми | 175/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.