| От | 1996 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4350 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1410 мм |
| Междуосие | 2520 мм |
| Предна Следа | 1470 мм |
| Задна Следа | 1450 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 365 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1994 см3 |
| Мощност | 211 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 290 н.м./4000 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 75 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Многолостово с щанги |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.