| От | 2012 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4595 мм |
| Широчина | 1795 мм |
| Височина | 1735 мм |
| Междуосие | 2640 мм |
| Предна Следа | 1545 мм |
| Задна Следа | 1550 мм |
| Пътен Просвет | 220 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 488 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2498 см3 |
| Мощност | 175 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 235 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 196 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 10.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1513 кг. |
| Размер На Гуми | 225/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.