| От | 2021 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4640 мм |
| Широчина | 1815 мм |
| Височина | 1715 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Предна Следа | 1565 мм |
| Задна Следа | 1570 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1795 см3 |
| Мощност | 177 к.с./5200-5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м./1600-3600 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, AVCS |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 80.6 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | Lineartronic |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 9.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 63 |
| Максимално Допустима Маса | 1865 кг. |
| Размер На Гуми | 225/55 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.