| От | 2007 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4485 мм |
| Широчина | 1735 мм |
| Височина | 1590 мм |
| Междуосие | 2525 мм |
| Предна Следа | 1495 мм |
| Задна Следа | 1485 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 387 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1994 см3 |
| Мощност | 150 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 196 н.м./3200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 75 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Spring-loaded rack |
| Задно Окачване | Suspension De-Dion |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 197 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 12.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1390 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1880 кг. |
| Размер На Гуми | 215/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.