| От | 1997 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4450 мм |
| Широчина | 1735 мм |
| Височина | 1590 мм |
| Междуосие | 2525 мм |
| Предна Следа | 1475 мм |
| Задна Следа | 1450 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 410 |
| Мощност | 165 к.с. |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 178 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1380 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1860 кг. |
| Размер На Гуми | 205/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.