| От | 2008 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4560 мм |
| Широчина | 1780 мм |
| Височина | 1700 мм |
| Работен Обем | 1994 см3 |
| Мощност | 147 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м. |
| Горивна Система | Дизел Комънрейл |
| Турбокомпресор | Дa (Интеркулър) |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 194 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.4 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 7.6 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.2 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.3 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 64 л |
| Маса (без товар) | 1570 кг |
| Размер На Гуми | 225/55R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.