| От | 2002 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4450 мм |
| Широчина | 1735 мм |
| Височина | 1585 мм |
| Междуосие | 2525 мм |
| Предна Следа | 1495 мм |
| Задна Следа | 1485 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 406 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2457 см3 |
| Мощност | 165 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 225 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 99.5 мм |
| Ход На Буталото | 79 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1455 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2000 кг. |
| Размер На Гуми | 215/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.