| От | 1994 |
| До | 1998 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 6 |
| Дължина | 3525 мм |
| Широчина | 1415 мм |
| Височина | 1995 мм |
| Междуосие | 1885 мм |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Работен Обем | 1189 см3 |
| Мощност | 61 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 96 н.м./3600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 78 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Със стойки McPherson |
| Задно Окачване | Полунезависимо пружинно окачване |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| Обем На Резервоара | 40 л |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.