| От | 2019 |
| До | 2020 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4225 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1621 мм |
| Междуосие | 2600 мм |
| Предна Следа | 1555 мм |
| Задна Следа | 1555 мм |
| Пътен Просвет | 156 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 311 |
| Работен Обем | 1597 см3 |
| Мощност | 136 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м./1500-3000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 76 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Обем На Резервоара | 47 |
| Максимално Допустима Маса | 2050 кг. |
| Размер На Гуми | 215/50 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.