| От | 2020 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4225 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Междуосие | 2600 мм |
| Предна Следа | 1555 мм |
| Задна Следа | 1555 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 427 |
| Работен Обем | 1197 см3 |
| Мощност | 128 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 230 н.м./1750-3500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1369 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1745 кг. |
| Размер На Гуми | 205/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.