| От | 2013 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5130 мм |
| Широчина | 1915 мм |
| Междуосие | 3000 мм |
| Предна Следа | 1610 мм |
| Задна Следа | 1620 мм |
| Пътен Просвет | 185 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 155 к.с./3400-4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 360 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86.2 мм |
| Ход На Буталото | 85.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 181 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 10.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Максимално Допустима Маса | 2850 кг. |
| Размер На Гуми | 235/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.