| От | 2022 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4465 мм |
| Широчина | 1870 мм |
| Междуосие | 2675 мм |
| Предна Следа | 1590 мм |
| Задна Следа | 1610 мм |
| Пътен Просвет | 169 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 551 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 156 км/ч |
| Маса (без товар) | 1765 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2250 кг. |
| Размер На Гуми | 235/55 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.