| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4450 мм |
| Широчина | 1870 мм |
| Височина | 1629 мм |
| Междуосие | 2675 мм |
| Предна Следа | 1590 мм |
| Задна Следа | 1610 мм |
| Пътен Просвет | 180 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 551 |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 149 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 197 н.м./4000 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 187 км/ч |
| Обем На Резервоара | 47 |
| Маса (без товар) | 1465 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2070 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.