| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4450 мм |
| Широчина | 1870 мм |
| Височина | 1630 мм |
| Междуосие | 2675 мм |
| Предна Следа | 1595 мм |
| Задна Следа | 1620 мм |
| Пътен Просвет | 180 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 551 |
| Работен Обем | 1597 см3 |
| Мощност | 136 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м./1500-3000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 47 |
| Маса (без товар) | 1670 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2220 кг. |
| Размер На Гуми | 225/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.