| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4452 мм |
| Широчина | 1870 мм |
| Височина | 1620 мм |
| Междуосие | 2675 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 551 |
| Работен Обем | 1497 см3 |
| Мощност | 163 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 280 н.м./1500-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Размер На Гуми | 225/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.