| От | 2006 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4965 мм |
| Широчина | 1900 мм |
| Височина | 1755 мм |
| Междуосие | 3060 мм |
| Предна Следа | 1570 ММ |
| Задна Следа | 1570 |
| Пътен Просвет | 190 ММ |
| Минимален Обем На Багажника | 75 литра |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 141 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 310 н.м. |
| Горивна Система | Дизел Комънрейл |
| Турбокомпресор | Дa |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86.2 мм |
| Ход На Буталото | 85.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 161 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 15.1 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 11.1 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.2 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 л |
| Маса (без товар) | 2007 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2740 кг |
| Размер На Гуми | 225/75R16H |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.