| От | 2015 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4856 мм |
| Широчина | 1864 мм |
| Височина | 1477 мм |
| Междуосие | 2841 мм |
| Предна Следа | 1584 мм |
| Задна Следа | 1572 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1950 л |
| Минимален Обем На Багажника | 660 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1798 см3 |
| Мощност | 180 к.с. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Турбокомпресор | Дa |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.5 мм |
| Ход На Буталото | 84.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Hезависимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Hезависимо пружинно окачване |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 230 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.2 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 7.1 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.8 л/100 км |
| Маса (без товар) | 1430 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2070 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.