| От | 2010 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4838 мм |
| Широчина | 1817 мм |
| Височина | 1462 мм |
| Междуосие | 2761 мм |
| Предна Следа | 1545 мм |
| Задна Следа | 1518 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1968 см3 |
| Мощност | 140 к.с./4200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./1750-2500 обор. |
| Горивна Система | Помпа дюза |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Масло Количество | 4.3 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 208 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1547 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2110 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.