| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4699 мм |
| Широчина | 1882 мм |
| Височина | 1687 мм |
| Междуосие | 2789 мм |
| Предна Следа | 1585 мм |
| Задна Следа | 1575 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 835 |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 245 к.с./5250-6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 370 н.м./1600-4300 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 234 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 9.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Максимално Допустима Маса | 2373 кг. |
| Размер На Гуми | 235/45 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.