| От | 2018 |
| До | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4634 мм |
| Широчина | 1883 мм |
| Височина | 1649 мм |
| Междуосие | 2791 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 463 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 220 к.с./4500-6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м./1500-4400 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 220 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.5 сек |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.9-8.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1715 кг. |
| Размер На Гуми | 235/50 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.