| От | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4382 мм |
| Широчина | 1841 мм |
| Височина | 1603 мм |
| Междуосие | 2638 мм |
| Предна Следа | 1576 мм |
| Задна Следа | 1541 мм |
| Пътен Просвет | 163 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 521 |
| Работен Обем | 1968 см3 |
| Мощност | 116 к.с./2750-4250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м./1600-2500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 95.5 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 189 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 4.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1405 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2005 кг. |
| Размер На Гуми | 215/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.