| От | 2017 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4382 мм |
| Широчина | 1841 мм |
| Височина | 1603 мм |
| Междуосие | 2638 мм |
| Предна Следа | 1576 мм |
| Задна Следа | 1541 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 521 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 116 к.с./3250-4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м./1500-3200 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79.5 мм |
| Ход На Буталото | 80.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 188 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1351 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1976 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.