| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4390 мм |
| Широчина | 1841 мм |
| Височина | 1608 мм |
| Междуосие | 2630 мм |
| Предна Следа | 1576 мм |
| Задна Следа | 1547 мм |
| Пътен Просвет | 168 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 521 |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 190 к.с./4200-6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./1500-4100 обор. |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 221 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 7.5-8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 55 |
| Максимално Допустима Маса | 2220 кг. |
| Размер На Гуми | 225/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.