| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4390 мм |
| Широчина | 1841 мм |
| Височина | 1603 мм |
| Междуосие | 2638 мм |
| Предна Следа | 1576 мм |
| Задна Следа | 1541 мм |
| Пътен Просвет | 164 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 521 |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 110 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 200 н.м./2000-3000 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 74.5 мм |
| Ход На Буталото | 76.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Elastic beam |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.3 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 5.7-6.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Максимално Допустима Маса | 1900 кг. |
| Размер На Гуми | 215/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.