| От | 2021 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4108 мм |
| Широчина | 1780 мм |
| Височина | 1459 мм |
| Междуосие | 2564 мм |
| Предна Следа | 1525 мм |
| Задна Следа | 1509 мм |
| Пътен Просвет | 138 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 380 |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 95 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 175 н.м./1600-3500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Threaded twist beam |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.6 сек |
| Обем На Резервоара | 40 |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.