| От | 2003 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4222 мм |
| Широчина | 1646 мм |
| Височина | 1449 мм |
| Междуосие | 2462 мм |
| Предна Следа | 1430 мм |
| Задна Следа | 1425 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 438 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1198 см3 |
| Мощност | 65 к.с./5400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 112 н.м./3000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 76.5 мм |
| Ход На Буталото | 86.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 2.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 16.3 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1090 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1605 кг. |
| Размер На Гуми | 165/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.