| От | 2007 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4239 мм |
| Широчина | 1642 мм |
| Височина | 1498 мм |
| Междуосие | 2462 мм |
| Предна Следа | 1435 мм |
| Задна Следа | 1424 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 480 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1896 см3 |
| Мощност | 105 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79.5 мм |
| Ход На Буталото | 95.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 19 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1245 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1685 кг. |
| Размер На Гуми | 195/55R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.