| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4649 мм |
| Широчина | 1879 мм |
| Височина | 1616 мм |
| Междуосие | 2765 мм |
| Предна Следа | 1587 мм |
| Задна Следа | 1566 мм |
| Пътен Просвет | 186 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 585 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.3 сек |
| Капацитет на батерията | 55 kWh |
| Максимално Допустима Маса | 2470 кг. |
| Размер На Гуми | 235/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.