| От | 2022 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4653 мм |
| Широчина | 1879 мм |
| Височина | 1607 мм |
| Междуосие | 2768 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1573 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 570 |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.5 сек |
| Максимално Допустима Маса | 2740 кг. |
| Размер На Гуми | 235/50 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.