| От | 2022 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4653 мм |
| Широчина | 1879 мм |
| Височина | 1622 мм |
| Междуосие | 2765 мм |
| Предна Следа | 1587 мм |
| Задна Следа | 1565 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 570 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.8 сек |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.