| От | 2019 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3597 мм |
| Широчина | 1627 мм |
| Височина | 1481 мм |
| Междуосие | 2422 мм |
| Предна Следа | 1428 мм |
| Задна Следа | 1424 мм |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Максимална Скорост | 130 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.5 сек |
| Капацитет на батерията | 36.8 kWh |
| Размер На Гуми | 165/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.