| От | 2017 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3597 мм |
| Широчина | 1641 мм |
| Височина | 1478 мм |
| Междуосие | 2420 мм |
| Предна Следа | 1428 мм |
| Задна Следа | 1424 мм |
| Пътен Просвет | 136 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 251 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 75 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 95 н.м./3000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 74.5 мм |
| Ход На Буталото | 76.4 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Semi-dependent beam with stabilizer lateral stability |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 173 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 35 |
| Маса (без товар) | 857 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1290 кг. |
| Размер На Гуми | 175/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.