| От | 2013 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4236 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1431 мм |
| Междуосие | 2599 мм |
| Предна Следа | 1534 мм |
| Задна Следа | 1508 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 380 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1968 см3 |
| Мощност | 184 к.с./3500-4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 380 н.м./1750-3000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 95.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 228 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1370 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1860 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.