| От | 2021 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4368 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Междуосие | 2686 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 380 |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 110 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 200 н.м./2000-3000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 74.5 мм |
| Ход На Буталото | 76.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 192 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.8 сек |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1255 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1860 кг. |
| Размер На Гуми | 205/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.