| От | 2018 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4543 мм |
| Широчина | 1816 мм |
| Височина | 1481 мм |
| Междуосие | 2630 мм |
| Предна Следа | 1549 мм |
| Задна Следа | 1520 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 587 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 190 к.с./4200-6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./1500-4100 обор. |
| Горивна Система | Директно / Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.65 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 227 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7 сек |
| Обем На Резервоара | 55 |
| Маса (без товар) | 1423 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2200 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.