| От | 2017 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4059 мм |
| Широчина | 1780 мм |
| Височина | 1444 мм |
| Междуосие | 2564 мм |
| Предна Следа | 1525 мм |
| Задна Следа | 1505 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 355 |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 90 к.с./4250-6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 155 н.м./3800-4000 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 76.5 мм |
| Ход На Буталото | 86.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 181 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.6 сек |
| Обем На Резервоара | 40 |
| Маса (без товар) | 1041 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1630 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.