| От | 2010 |
| До | 2012 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4227 мм |
| Широчина | 1693 мм |
| Височина | 1445 мм |
| Междуосие | 2469 мм |
| Предна Следа | 1465 мм |
| Задна Следа | 1457 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 430 |
| Работен Обем | 1199 см3 |
| Мощност | 75 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 180 н.м./1500-3450 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79.5 мм |
| Ход На Буталото | 80.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.3 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Semi-dependent beam with stabilizer lateral stability |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 173 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.6 сек |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1130 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1645 кг. |
| Размер На Гуми | 175/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.