| От | 2006 |
| До | 2008 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3992 мм |
| Широчина | 1698 мм |
| Височина | 1441 мм |
| Междуосие | 2460 мм |
| Предна Следа | 1423 мм |
| Задна Следа | 1412 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 267 |
| Работен Обем | 1781 см3 |
| Мощност | 180 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 245 н.м./2000 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 86.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Задно Окачване | Semi-dependent beam with stabilizer lateral stability |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 229 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.3 сек |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1177 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1649 кг. |
| Размер На Гуми | 205/40 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.