| От | 2001 |
| До | 2008 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3955 мм |
| Широчина | 1700 мм |
| Височина | 1440 мм |
| Междуосие | 2460 мм |
| Предна Следа | 1435 мм |
| Задна Следа | 1425 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 265 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1198 см3 |
| Мощност | 64 к.с./4750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 106 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 76.5 мм |
| Ход На Буталото | 86.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 155 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 17.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1010 кг. |
| Размер На Гуми | 185/60 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.