| От | 2010 |
| До | - |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | - |
| Брой Места | - |
| Дължина | 4227 мм |
| Широчина | 1693 мм |
| Височина | 1445 мм |
| Междуосие | - |
| Предна Следа | - |
| Задна Следа | - |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | - |
| Разположение | - |
| Работен Обем | 1198 см3 |
| Мощност | 70 к.с./5400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 112 н.м./3000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | - |
| Ход На Буталото | - |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | - |
| Задвижване | - |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | - |
| Задно Окачване | - |
| Предни Спирачки | - |
| Задни Спирачки | - |
| ABS | - |
| Вид Кормилна Уредба | - |
| Кормилен Усилвател | - |
| Максимална Скорост | 163 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.6 cек. |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | 5.5 л/100км |
| Обем На Резервоара | 45 л |
| Маса (без товар) | 1110 кг |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | - |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.