| От | 2015 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4236 мм |
| Широчина | 1693 мм |
| Височина | 1445 мм |
| Междуосие | 2469 мм |
| Предна Следа | 1465 мм |
| Задна Следа | 1457 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 430 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 75 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 95 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 74.5 мм |
| Ход На Буталото | 76.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 172 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.8 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 4.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1024 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1570 кг. |
| Размер На Гуми | 175/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.